Privatumo Politika

Ši Privatumo politika kartu su Mantekas.lt tinklapio naudojimo taisyklėmis https://mantekas.lt/pirkimo-taisykles/ reglamentuoja Jūsų naudojimąsi UAB „Mantekas“ interneto svetaine ir (arba) mobiliąja aplikacija.

Ši Privatumo politika netaikoma jokioms trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar interneto svetainėms, net jei jomis naudojatės / gaunate prieigą prie jų Mantekas.lt nurodytomis priemonėmis. Ši Privatumo politika netaikoma informacijai, kurią teikia ar renka trečiosios šalys. Kai ši Privatumo politika netaikoma, prieš pateikdami savo asmens duomenis, turėtumėte perskaityti privatumo politiką ir susijusias sąlygas, paskelbtas atitinkamoje interneto svetainėje ar programoje, kuria naudojatės, ar kuri taikoma kitoms paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis Mantekas.lt paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi UAB „Mantekas“ interneto svetaine ar mobiliąja aplikacija turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti UAB „Mantekas“ interneto svetaine ir (arba) mobiliąja aplikacija.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Mantekas“, juridinio asmens kodas 303274326, adresas Žardupės g 31. Klaipėda

LT-95365, Lietuva, kontaktinio telefono Nr. +370 68401109, el. pašto adresas: info@mantekas.lt (toliau – Mantekas.lt arba mes).

Jūsų asmens duomenų saugumu taip pat rūpinasi mūsų nepriklausomas duomenų apsaugos pareigūnas, kurio telefono numeris +370 68401109, el. pašto adresas: info@mantekas.lt

Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Interneto svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, pvz. pikselių žymas (angl. „Pixel Tags“), žiniatinklio indikatorius (angl. „Web Beacons“), tinklo duomenų rinkėjus (angl. „clear GIF“) ir pan., (toliau bendrai – Slapukai). Jie padeda mums užtikrinti mūsų interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimą, funkcionalumą, suteikti Jums Pigu.lt paslaugas, rinkti analitinę ir statistinę naršymo informaciją, individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir rinkodarą. Slapukai nėra virusai ir nesukelia jokios žalos Jūsų kompiuteriui ar įrenginiui.

Ar galiu valdyti slapukų pasirinkimus?

Laikydamiesi įstatymų, Jūsų sutikimo prašome prieš naudodami analitinius ir tikslinius (komercinius) slapukus. Jūs galite bet kada priimti ar atmesti analitinius ir tikslinius (komercinius) slapukus, atitinkamai keisdami šių slapukų pasirinkimus žemiau. Tam, kad pakeitimai įsigaliotų, Jums taip pat reikia ištrinti ankstesnio sutikimo pagrindu įrašytus slapukus.

Kitų kategorijų slapukai yra diegiami pagal įstatymą arba mūsų teisėto intereso pagrindu, todėl Jūsų sutikimas nėra būtinas.

Trečiųjų šalių turinys ir slapukai

Bendrovės, kaip pirmosios šalies naudojamų slapukų pagalba nėra saugoma jokia informacija, kurios pagrindu būtų galima tiesiogiai identifikuoti Jūsų tapatybę, tačiau Jūsų asmeninė informacija, kurią mes tvarkome naudojamų slapukų pagalba, gali būti siejama su Jūsų naudojimusi kompiuteriu ar kitu įrenginiu, įskaitant naršymą interneto svetainėse ir kita slapukų pagalba gauta ir saugoma informacija.

Bendrovė bendradarbiauja tik su patikimais partneriais (trečiosiomis šalimis), kurie užtikrina tinkamo lygio saugumą. Trečiosios šalys, nepaisant į jų turinio mūsų svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje, veikia kaip savarankiški duomenų valdytojai (partneriai) ir slapukais surinktus duomenis gali naudoti kitais nei šioje Slapukų politikoje nurodytais tikslais ar būdais.

Kai kuriuose mūsų svetainės ar mobiliosios aplikacijos puslapiuose yra pateikiamas trečiųjų šalių, pvz., „YouTube“, „Facebook” turinys (įskiepiai). Paprastai toks trečiųjų šalių turinys mūsų svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje yra žymimas atitinkamos trečiosios šalies logotipu.

Jums naudojantis trečiosios šalies turiniu (pvz. peržiūrint “YouTube” filmuką, paspaudus nuorodą „dalintis“ “Facebook” tinkle), atitinkama trečioji šalis gali savo nuožiūra diegti jai priklausančius slapukus ir rinkti duomenis, lyg Jūs naršytumėte jai priklausančioje svetainėje.

Mes tam neturime jokios įtakos, negalime to kontroliuoti, tad prieš naudodamiesi trečiosios šalies turiniu, turėtumėte susipažinti su konkrečios trečiosios šalies privatumo dokumentais.

Nuorodas į populiariausių trečiųjų šalių privatumo dokumentus pateikiame žemiau: